V zmysle legislatívnej úpravy, hlavne zákona č. 610/2003 Z.z. o elektronických komunikáciách, zákona č. 147/2001 Z. z. o reklame, zákona č. 22/2004 Z.z. o elektronickom obchode sme na zasielanie informácií o našich novinkách a iných obchodných a marketingových informácií povinní disponovať Vaším súhlasom na ich zasielanie.

V prípade, ak si vyššie uvedené informácie želáte dostávať prostredníctvom elektronickej pošty (e-mail), môžete tak urobiť nasledujúcim spôsobom:
registráciou do internetového obchodu, kde v spodnej časti registrácie môžete zaškrtnúť voľbu „Súhlasím s prihlásením k odberu noviniek elektronickou poštou (e-mailom)“,
pri prvom nákupe tovaru a služieb v nákupnom košíku v časti za obchodnými podmienkami a to zaškrtnutím voľby „Súhlasím s prihlásením k odberu noviniek elektronickou poštou (e-mailom)“,
vložením e-mailovej adresy v bočnom panely internetového obchodu s názvom „Novinky e-mailom – Newsletter“.

Týmto nám (t.j.Ing. Hana Čulenová., IČO:50825470) udeľujete súhlas so zasielaním informácií o našich novinkách a iných obchodných a marketingových informácií na Vami poskytnutú e-mailovú adresu a zároveň potvrdzujete, že ste oprávneným užívateľom vloženej e-mailovej adresy, oprávneným na udelenie takéhoto súhlasu.

V prípade, ak by ste si želali svoj súhlas so zasielaním informácií o našich novinkách a iných obchodných a marketingových informácií zrušiť, môžete tak urobiť kedykoľvek, bezplatne:
zaslaním e-mailovej správy v predmete ktorej bude uvedené slovo “NEZASIELAŤ” na e-mailovú adresu felis@tvorivysvet.sk,
vložením e-mailovej adresy do bočného panela internetového obchodu s názvom „Novinky e-mailom – Newsletter“, kde systém zistí, že Vaša e-mailová adresa existuje a ponúkne Vám možnosť odhlásenia.

Kópia tohto súhlasu vám bude zaslaná v elektronickej pošte a zároveň bude uložená v našej databáze.

Vopred Vám ďakujeme za prípadný záujem o zasielanie informácii o našich novinkách a iných obchodných a marketingových informácií.

Kontaktujte nás

Práve nie sme online. Ale môžete nám napísať e-mail a odpovieme vám hneď ako to bude možné.

Not readable? Change text. captcha txt
0

Start typing and press Enter to search